Adana’da cinayet davası devam ediyor

Adana’nın Yüreğir ilçesindeki 17 yaşındaki gencin tabanca ile öldürülmesi sonucu mahkeme tarafından istenilen DNA raporunda, mağdur kızdan alınan cenin işe maktulden alınan doku örneklerinin uyuşmadığı saptanıldı.

14 Ağustos 2017 de elektronik fabrikasında çalışan Muhammet Reşit Yıldırım’ın firma önünde E.B tarafından vurularak öldürülmesi ardından mahkeme tarafından istenilen DNA raporu çıktı.

Adana Kriminal Polis Lab. daki tahlil ve testler sonucu mahkemeye sunulan DNA raporunda Sanığın kızı ve maktulun doku örneklerinin uyuşmadığı tespit edildi. Buruk mezarlığındaki oğlunun mezarını ziyaret eden Ali yıldırım , oğlunun suçsuz olduğunu belirtti. Oğlum kızın babası tarafından tecavüzcü olarak lanse edildi. DNA testi sonuçlarında oğlumun suçsuz olduğu ortaya çıktı diyen Ali Yıldırım . Çocuğun kimden olduğu belli değilken en başından beri oğlumun suçsuz olduğunu söyledim. Evladımın toplum daki şerefinin geri iade edilmesini istiyorum. Adalet istiyorum oğlumun canını alanların cezalandırılmasını istiyorum ifadelerini kullandı

DNA testinin sonuçlanması ile gerçeklerin gün yüzüne çıktığını belirten Yetkiner. Hamilelikle ilgili gerçeklerinde gün yüzüne çıkması için Suç duyurusunda bulunacaklarını ve davanın devam ettiğini belirtti.

Not:Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.Bu Haberin Yasalara Aykırı Ve Telif Hakkı Olduğuna Dair Gerekçenizi iletim sayfamızdan belirtin lütfen

Bu haber 4 Nisan 2018 tarihinde tarafından Haber kategorisi altına yazılmış.
Etiketler:

Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın