Akıllı cihazlar için uygulamasız sohbet

Uygulamasız sohbet

Tüm android ve iso cihazlar için uygulamasız sohbet chat sistemi üye olmadan ücret ödemeden indirme yapmadan tüm akıllı cihazlar ile hızlı sohbet  yapabileceğiniz chat odası twitter , facebook, whatsapp, tango, istigram gibi sosyal paylaşım ve uygulamaları bir arada toplayan özelik bu özelik ile online yani çevrim içi sayısız bay bayan ile anlık mesajlaşa bilirsiniz.

Mobil sohbet 

internet erişimi olan tüm cihazlardan bahsettiğimiz gibi uygulama indirmeden üye olmadan giriş yapabileceksiniz üstelik sayısız aktivite ile doyumsuz sohbetin tadını çıkaracaksınız bol eğlence bir arada sende katıl kendine yeni arkadaşlar edin bir çok sosyal paylaşım sayfaların özeliklerini bir arada burada bula bilirsiniz. tüm yaş gurubuna özel bir odalarda boş vakitlerinizde harika zamanlar geçireceğinizi belirtmek isteriz. aynı zamanda müzik dinleye bilirsiniz sohbet ederken ve sevdiğiniz şarkıları istek yapa bilirsiniz arkadaşlarınıza sevdiklerinize ve oyun yarışma kelime oxm gibi oyunlara katıla bilir puanlarınızı yükselterek hediyeler kazana bilirsiniz.

Not:Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.Bu Haberin Yasalara Aykırı Ve Telif Hakkı Olduğuna Dair Gerekçenizi iletim sayfamızdan belirtin lütfen

Bu haber 14 Ocak 2018 tarihinde tarafından Genel kategorisi altına yazılmış.
Etiketler: , , , , ,

2 Yorum yapılmış

Akıllı cihazlar için uygulamasız sohbet için 2 yorum yapılmış


AyseL
27 Ocak 2018

mobil arayüzünü çok sevdim emejoinlerde bulunuyor çok güzel tercihler var

Sim
5 Şubat 2018

Cok güzel olmus emegi gecenlere tSkler…


Yorum yapın