Ankara Sohbet Chat

Sevgili kullanıcılarımız merhaba, Ankara Sohbet Ankara Chat Odalarina Hosgeldiniz Sizlere Ankarali hemserileriniz ile, konusmak icin sohbet ortamı olusturduk Sincan’dan Ayas’tan Ankara’nin cesitli yerlerinden katılan insanlarla tanısma fırsatını yakala ,  Mobil Sohbet Olarak hizmet veriyoruz Parkta cafelerde otobuslerde metrobuslerde, heryerde rahatlikla giris yapip sohbetınızı edebilirsiniz, sizleri Yoncam Ailesine Bekliyoruz.

ankara sohbet yoncam.net

 
ankara escort sitesi
 

 

 

 

 

 

Ankara, Türkiye’nin bir ili, başkenti ve en kalabalık ikinci şehri, Nüfusu 2015 itibarıyla 5.270.575 kişidir. Coğrafi olarak Türkiye’nin merkezine yakın bir konumda bulunur ve Batı Karadeniz Bölgesi’nde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi’nde yer alır. Yüz ölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ilidir. Etrafı Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya ve Eskişehir illeri ile çevrilidir.

 

 

Not:Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.Bu Haberin Yasalara Aykırı Ve Telif Hakkı Olduğuna Dair Gerekçenizi iletim sayfamızdan belirtin lütfen

Bu haber 1 Haziran 2016 tarihinde tarafından Sohbet kategorisi altına yazılmış.
Etiketler: , , , , ,

Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın