Bayan bayana sohbet odası

Kız kıza sohbet

sevgili bayanlar sizler için oluşturduğumuz sohbet odasına üyeliksiz ücretsiz bir şekilde katılabilir ve orda bulunan diğer bayanlarla harika vakitler geçirebilirsiniz bütün sorunlarınızı problemlerinizi tanıştığınız Arkadaşlarınızdan özelde konuşabilir aynı zamanda çeşitli oyun Radyo aktivitelerinden de yararlanabileceğiniz i söylemek isteriz Çoğu bayanın birbiriyle konuşabileceği paylaşabileceğim özel konular bulunmakta özellikle sohbet odalarında kız kıza sohbet etmek Bazen çok zor olduğu bir gerçektir bayanlara özel oluşturduğumuz odalarda bayanlar Kendi sorunlarını problemlerinden birlikte paylaşabilir çözebilir. aynı zamanda diğer sohbetçi bireylerle de sohbet edebilir onlardan tanışa bileği gibi özel ve genelde seviyeli kaliteli bir şekilde zaman geçire bilir.

Günümüzde kadınlara yönelik şiddetin hat safhada olduğu Bu dönemlerde Kadınlar her zaman ikinci sıraya ikinci plana konulmuştur tarih boyunca hep kadınlar şiddete tecavüze Cinsel saldırıya maruz kaldığı bir gerçektir sohbet odalarımıza oluşturmanızı en büyük faktörlerinden bir tanesi de Kadınlara yönelik bir şiddetin 2. sınıf vatandaş muamelesi görmesinden kaynaklı olduğunu belirtmek isteriz günümüzde teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin Egemen erkek zihniyeti hiçbir zaman değişmemektedir erkekler kadınları sadece bir cinsel obje olarak görmektedir.

Kadın kadına sohbet odasının en büyük nedenlerinden bir tanesi erkek egemenliğine cinsiyet kimliğini yıkmak ve buna bir son vermektir. Bayanlara özel sohbet chat odamızda tüm kuralları Sizler koyuyorsunuz isterseniz Bulunduğunuz odalara erkeklerin girmesini engelleyebilirsiniz rahatsız olduğunuz sizleri tehdit eden küfür eden hakaret eden bireyler olduğunda yöneticilerimiz de bu durumu belirtmeniz yeterli olacağını bilmenizi isteriz.

Not:Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.Bu Haberin Yasalara Aykırı Ve Telif Hakkı Olduğuna Dair Gerekçenizi iletim sayfamızdan belirtin lütfen

Bu haber 10 Ocak 2018 tarihinde tarafından Kadın kategorisi altına yazılmış.
Etiketler: , , ,

1 Yorum yapılmış

Bayan bayana sohbet odası için 1 yorum yapılmış


Helinhelin
18 Ekim 2019

Ankaradan yazıyorum dertleşmek ve sohbet icin burdayim hem cinslerimle:)


Yorum yapın