Giybet dedikodu

Giybet dedikodu kültürü

Eskiden dedikoduları kadınlar bir araya gelip çekirdek Çıtlatırken başkaları hakkında dedikodular yaparlardı Tabii günümüzde Artık sosyal paylaşım sayfaları ve yine sohbet isterim Gıybet Yani dedikodu sürekli yapılmaktadır. Tabii Biz insanlar başkasının dedikodusunu yapan birisine karşı tavrımız net değil unutmamak gerekiyor ki başkasının dedikodusunu yapan sizin dedikodunuzuda yapar Her fırsatta tekrar tekrar belirtiyoruz sizlere bir başkasını kötüleyen birisini mutlaka yüzleştirin istediğiniz takdirde Elbette ki gerçek ortaya çıkacaktır.

Unutmayın ki sizlere anlatılan bir takım konular gerçek olmayabilir özellikle internet ortamında sohbet en yaygın Kullanılan araç dedikodu ve karalama Tabii ki bunları yapanların en büyük amaçları arkadaş Ortamnızı bozmak olduğunu belirtmek isteriz bu yüzden hiçbir şekilde dedikodulara itibar etmeyiniz. Dedikodu yapan bir insan asla dürüst değildir eğer gerçekten dürüst biri olmuş olsa dedikodu yapmaz ve yüzleşir sanal alemde her söylen şeye inanmayınız özelikle belirtiyoruz.

Not:Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.Bu Haberin Yasalara Aykırı Ve Telif Hakkı Olduğuna Dair Gerekçenizi iletim sayfamızdan belirtin lütfen

Bu haber 3 Ağustos 2018 tarihinde tarafından Kadın kategorisi altına yazılmış.


Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın