İzmir Sohbet

Selamlar İzmir Sohbet Odalarına Hoşgeldınız Arkadaşlar. İzmir sohbet odaları da bunlardan biridir. İzmir de yaşayan kişiler buradaki insanlarla tanışıp kaynaşıp arkadaş olabilirsiniz. İzmir sohbet olmak Türkiye’de en iyi sohbet platformlardan biri olmak demektir. Arkadaşlar karşıyaka olsun, kordon olsun izmirin heryerınden gıren insanlarla sohbet etmek artık çok kolay hemşerilerinizle tanışıp , bir çay yada bir kahve içebilirsiniz artık sanal alem, heryerde kullanılıyor Yoncam.Net adresimize cafelerden okullardan kamu alanlarından nebileyım aklınıza getırebıleceğınız heryerden girebilirsiniz. sitemiz Mobil Sohbet uygulamalıdır siz değerli dostlarımız mobilden ‘de giriş yapabilirsiniz tüm İzmirli hemşerilerimizi bekliyoruz.
eski-izmir_217574
İzmir, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık üçüncü şehri. Anadolu Yarımadası’nın batısında, Ege Bölgesi’nin ortasında yer alan ve İzmir Körfezi çevresinde bulunan şehir, her yıl İzmir Enternasyonal Fuarı’nı düzenleyen önemli bir fuar merkezi ve liman kentidir. Yüz ölçümü olarak ülkenin yirmi üçüncü büyük ilidir. Batısında Ege Denizi ve Ege Adaları, güneyinde Aydın, kuzeyinde Balıkesir, doğusunda ise Manisa vardır.

İzmir’in batısında denizi, plajları ve termal merkezleriyle Çeşme Yarımadası uzanır. Antik çağların en ünlü kentleri arasında yer alan Efes, Roma’nın imparatorluk devrinde dünyanın en büyük kentlerinden biriydi. Tüm İyonya kültürünün zenginliklerini bünyesinde barındıran Efes, yoğun sanatsal etkinliklerle de adını duyuruyordu. Bu maksatla da bu şehre “Güzel İzmir”, “Eski İzmir” ve “la Perle de l’Ionie” (İyonya’nın İncisi) deniyordu.
Sitemiz Ayrıca Tarihi güzelliklerin abidesidir, Yoncam.Net Olarak Önem veriyoruz herkezi bekliyoruz.Not:Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.Bu Haberin Yasalara Aykırı Ve Tehlif Hakkı Olduguna Dair Gerçekcenizi iletim sayfamızdan belirtin lütfen

Bu haber 3 Nisan 2016 tarihinde tarafından Sohbet kategorisi altına yazılmış.
Etiketler: , , , ,

1 Yorum yapılmış

İzmir Sohbet için 1 yorum yapılmış


Hicran
12 Nisan 2016

bir izmirli olarak sevdım çok güzel bir site


Yorum yapın