Sohbet Girişi


FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Adana'da cinayet davası devam ediyor | Yoncam.Net


Adana’nın Yüreğir ilçesindeki 17 yaşındaki gencin tabanca ile öldürülmesi sonucu mahkeme tarafından istenilen DNA raporunda, mağdur kızdan alınan cenin işe maktulden alınan doku örneklerinin uyuşmadığı saptanıldı.

14 Ağustos 2017 de elektronik fabrikasında çalışan Muhammet Reşit Yıldırım’ın firma önünde E.B tarafından vurularak öldürülmesi ardından mahkeme tarafından istenilen DNA raporu çıktı.

Adana Kriminal Polis Lab. daki tahlil ve testler sonucu mahkemeye sunulan DNA raporunda Sanığın kızı ve maktulun doku örneklerinin uyuşmadığı tespit edildi. Buruk mezarlığındaki oğlunun mezarını ziyaret eden Ali yıldırım , oğlunun suçsuz olduğunu belirtti. Oğlum kızın babası tarafından tecavüzcü olarak lanse edildi. DNA testi sonuçlarında oğlumun suçsuz olduğu ortaya çıktı diyen Ali Yıldırım . Çocuğun kimden olduğu belli değilken en başından beri oğlumun suçsuz olduğunu söyledim. Evladımın toplum daki şerefinin geri iade edilmesini istiyorum. Adalet istiyorum oğlumun canını alanların cezalandırılmasını istiyorum ifadelerini kullandı

DNA testinin sonuçlanması ile gerçeklerin gün yüzüne çıktığını belirten Yetkiner. Hamilelikle ilgili gerçeklerinde gün yüzüne çıkması için Suç duyurusunda bulunacaklarını ve davanın devam ettiğini belirtti.Bir cevap bırakın.