Sohbet Girişi


FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Askerlik Şube Başkanı gözaltına alındı | Yoncam.Net


Şırnak’da fetö operasyonu

Şırnak idil ilçesinde askeri şube başkanı Fetö örgütüne üye olmaktan dolayı göz altına alındı alınan bilgilere göre Gaziantep cumhuriyet savcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında operasyon sonucu bir üst teğmen m.ş gözaltına alındı. Şırnak’ta Feto operasyonu gerçekleştirildi yapılan operasyonda bir Üsteğmen gözaltına alınarak terörle mücadele şubesine götürüldü ardından sağlık kontrolü ne götürülen şüpheli sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü

Göz altına alınan askeri şube başkanı sağlık kontrolü ardından sorgulanmak üzere emiyet müdürlüğüne götürüldü işlemleri ardından savcılığa sevk edileceği öğrenildi by lock kullanıcısı olup olmadığı araştırılıyor. Fetö yönelik yurt çapında operasyonlar devam ediyor. son günlerde operasyonlarda bir çok isim fetö örgütüne üye olmaktan dolayı göz altına alınıp tutuklandı.

En son kosova da 6 kişi mit tarafından göz altına alınarak Türkiye getirildi getirilen 6 kişi fetö terör örgütünün üst düzey yöneticisi oldukları idda ediliyor. operasyonların devam edildiği öğrenildi.Bir cevap bırakın.