Sohbet Girişi


ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kadın kadına sohbet


Değerli Kadınlar sizler için #kadınca, #kadınsohbet, #kadınlar odalarını açmış bulunmaktayız erkek egemenliğine bu odalarda son veriyoruz kadın sohbet odalarını yalnızca kadınlar yönetmekte kadınlar Kadın kadına sohbet yapabileceğiniz odalar üzerinde Kadına dair her konuda özgürce sohbet edebilirsiniz.

 Yonca chat odaları üzerinde kadınlar artık güvenli, kaliteli, seviyeli sohbetin tadını çıkarmakta ve özgür bir şekilde kendi fikirlerini düşüncelerini ortaya koymaktadır. Kadın sohbet odası ile artık mevcut zihniyete son veriyoruz Kadında sohbet edebilir erkekler ile kadınlar sohbet etmeden de bir bir birleri ile muhabbet  yapabilir.

Kadın için neden özel sohbet odası ?

Günümüz cağı 21 yüzyıl tekonloji  cağı ilerlese de  kadınlar hala ikinci sınıf birey olarak görülmektedir. Bu kötü zihniyete sahip Dünya üzerinde sayısız insan bulunmakta. Kadın onlar için sadece bir meta eşya gibi görülmektedir. Bir çok erkekte bu mantık yaygın olarak görülmekte Kadına şiddet her gün artmakta ve kadınlar ataerkil gününden bugüne hep ikinci sınıf olarak görülmektedir. Bir çok dinde kültürde kadınlar ikinci sınıf muamelesi görmektedir. Bundan dolayı da kadın kadına chat odaları oluşturduk neden kadın ikinci sınıf olsun. Kadınsız hayat olur mu ? tabi ki olmaz kadın yalnızca cinsel bir obje değildir. Kızlar, Bayanlar, Kız, Bayan gibi kelimeler bizleri rahatsız etmektedir Kadın diyoruz yalnız kadın  cinsiyetçi söylemlere hayırBir cevap bırakın.