Sohbet Girişi


FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kürtçe sohbet odası, Kürt sohbet sitesi


Kürtçe ve diğer dillerde sohbet odalarına hoş geldiniz.

Kendinizi özgürce ifade edebileceğiniz kendi ana dilinizde sohbet yapabileceğiniz tek güvenli seviyeli sohbet odası yoncam.net sizleri sayısız aktivite sunuyoruz dünyanın neresinde olursanız olan kendinizi kendi ana dilinizde özgürce ifade etme olanağı sizlere sunmaktayız. bizleri yaratan allah’ın bizlere verdiği dili kimliği kültürü yasaklamaları gerçekten kötü bir durum kendimizi kendi dilimizde ifade edememek çok kötü bir durum tabi ki biz bu durumu şiddetle reddediyor ve kınıyoruz. Bundan dolayı tüm dillerde sohbet odası sunuyoruz.

Güneydoğu illeri için özel tasarladığımız sohbet odalarında kendi ana dilinizde özelde ve Global odalarda sohbet edebileceğinizi biliyor muydunuz. Van, Hakkari, Şırnak, Mardin, Diyarbakır, Tunceli, Bitlis, ağrı, Bingöl, Malatya, Şanlıurfa, Muş, Batman, Gaziantep, Dersim, Ahmed, Siirt Ve diğer tüm illerden sohbet edildi aklınıza Ücretsiz üyeliksiz bir şekilde katılabilirsiniz. Hangi dine hangi kültüre hangi dile sahip olursanız olun Sohbet kullarımızdan siyaset ve politika, cinsel içerik, dini tartışmalar dışında istediğiniz kişilerle sohbet edebilirsiniz.

Elbette sayısız platform üzerinde sohbet odaları bulunmaktadır Ama ne yazık ki Türkçe dışında kendinize Farklı dillerde lisanlarda kendinizi ifade etmek istediğinizde uyarı ya da yasak alıyorsunuz 21. yüzyılda ırkçı ve milliyetçi söylemlerin her gün giderek daha fazla yaygınlaştığı bir dünyada yaşamaktayız Özellikle bu tür milliyetçi ırkçı söylemlere sayısı siyasi parti ve TV gazeteler aracılık etmektedir.

Güney doğu illeri sohbet odaları

Van sohbet, Hakkari sohbet, Şırnak sohbet, Mardin sohbet, Diyarbakır sohbet, Tunceli sohbet, Bitlis sohbet, ağrı sohbet, Bingöl sohbet, Malatya sohbet, Şanlıurfa sohbet, Muş sohbet, Batman sohbet, Gaziantep sohbet, Dersim sohbet, Ahmed sohbet, Siirt sohbet, doğubeyazıt sohbet, yüksekova sohbet, Kürtçe sohbet, Kürtçe chat Odaları üzerinde kesintisiz eşsiz sohbet sizi bekliyor vakit kaybetmeden sohbet odalarımıza hızlı giriş yapınız.Bir cevap bırakın.