Sohbet Girişi


FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Otobüs Firmaları | Yoncam.Net


A

Adıyaman Gülaras Turizm
Otobüs firmaları dendiği zaman akıllara gelen yerel şirketlerden birisidir. 20 seneden daha uzun süredir Adıyamanlılara hizmet vermektedir.. Yenilikçi yapısı ve teknolojik alt yapısı ile her zaman için ön plana çıkmayı başarmıştır. Filosunda bulundurduğu araçlar, ayrıcalıklı yolculuklar yapmanızı sağlar. Adıyaman Gülaras, hız sabitleyici özelliği, koltuk arkasında bulunan televizyonlar ile Adıyaman ilinden Türkiye’nin şehir merkezlerine doğrudan yolculuk yapma imkanı sunar.

Adıyaman Ünal Turizm
Adıyaman ilinin en eski otobüs firmaları arasında yer alır. 50 seneyi aşkın tecrübeye sahiptir. Aynı zamanda kaliteden ödün vermeden çalışır. Devamlı olarak eğitilen personeli, teknolojiden destek alan araçları, Adıyamanlılar için çalışır. Yolunuz Adıyaman’a düşerse Adıyaman Ünal’dan yararlanabilirsiniz.

Ak Turizm
Kahramanmaraş merkezli olan otobüs firması, teknolojiyi otobüslere entegre ederek güzel bir hizmet sunmayı amaçlar. Ak Turizm, hem uygun fiyatı hem de son model araçları ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştır. Kahramanmaraş’a yolunuz düşerse bu otobüs firmasından yararlanabilirsiniz. İstanbul ve İzmit başta olmak üzere Kahramanmaraş’a son teknoloji donanımlara sahip araçlarla yolculuk yapılmasını sağlamaktadır.

Aksu Turizm
1970 senesinden günümüze, ilk günkü heyecanla yollarda olan Aksu Turizm müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yoluna devam etmektedir. Her zaman doğru hizmet almak isteyenleri ağırlayan şirket, filosunda bulunan araçlarda da teknolojinin artılarından ve olanaklarından faydalanmaktadır. Kahramanmaraş merkezli olarak hareket eden firma, başarılarından örnek alarak yoluna devam eder.

Amasya Mertur
Anadolu Ulaşım
Anamur Zafer Turizm
Anamur’da bulunan yerli otobüs firması eksikliğini ortadan kaldırmak için kurulmuştur. Kısa süre içerisinde çok sevilmiş Ankara, Antalya, Mersin ve Adana illerine seferler düzenlemektedir. Şirketin kendi kart sistemi bulunduğu için bedava bilet kazanmak ve uygun fiyattan bilet satın almak da mümkün olmaktadır. Yolunuz Anamur’a düşerse Anamur Zafer ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Antalya Toros Turizm
Antalya ilinden İstanbul, Kütahya, İzmit, Sakarya, Afyon ve Gebze üzerine sefer düzenleyen bir firmadır. Her zaman önce güven düşüncesi ile hareket eder. Aynı zamanda farklı organizasyonlar için Antalya Toros’dan otobüs kiralama imkanlarından da yararlanmak mümkün olmaktadır. Bu sebepten yolunuz Antalya’ya düşerse Antalya Toros seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

As Mersin Turizm
As Turizm
Aybastı İtimat

B

Balıkesir Uludağ Turizm
1973 senesinde kurulmuş bir firmadır. Balıkesir’de kurulmuş olmasına karşın, hızlı bir gelişme kat ettiği için ülkemizin önemli otobüs firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Sunduğu farklı hizmet seçenekleri onu pek çok noktada aranan önemli bir şirket haline getirir. Sizler de rahatlıkla Balıkesir Uludağ ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Siz değerli misafirlerinden aldığı güç ile kalitesinden ödün vermeksizin yoluna devam eder.

Batı Antalya Tur
Baysal Turizm
Ben Turizm
Best Van Turizm
Aradığınız şey doğru ve güler yüzlü hizmet ise Best Van ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Her geçen gün daha üstün ve teknolojik araçları ile Van’ı Türkiye’nin yüzlerce ilçe merkeziyle bağlamaktadır. Yolculukta konfor ve ayrıcalıklı seçeneklerine ulaşmak istediğiniz zaman sadece Best Van sizin için yeterli olacaktır.

Bitlis Taç Turizm
Buzlu Turizm

C

Çağdaş Güven Turizm
Can Barış Turizm
Erzincan’da kurulmuş otobüs firmaları arasındadır. Can Barış, her gün Erzincan ile İstanbul arasında karşılıklı olarak seferler düzenlemektedir. Seferlerini her geçen gün arttıran şirket, Erzincan’a doğru yolculuk yapmak istediğinizde sizleri adresine davet etmektedir.

Çanakkale Truva
Çankırı Özlem
Çayırağası Vip Turizm
Türkiye’nin en eski otobüs firmaları arasında yer alır. Yılların verdiği deneyim ile Gaziantep ile bütün Türkiye’nin bağlantısının kurulmasını sağlar. Hem deneyim hem dürüstlüğü bir arada bulmak istiyorsanız kesinlikle Çayırağası konforundan yararlanabilirsiniz. Her geçen gün daha doğru hizmet parolası ile yoluna devam eder.

Cesur Bingöl Seyahat
Bingöl ilinin bütün Türkiye ile bağlantısını kuran önemli bir firmadır. Dürüst hizmet sunarken aynı zamanda uygun fiyat seçeneklerinden yararlanılması da sağlanmaktadır. Yolunuz Bingöl’e düşecek olursa kesinlikle Cesur Bingöl seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Sizleri de davet ediyoruz. Üstün hizmet anlayışını eşitlik prensibiyle birleştirmektedir.

Cide Tekiner
Çıra Elazığlılar Turizm
Elazığ’ın önde gelen otobüs firmaları arasındadır. Yıllardır deneyimli elemanları, ayrıcalıklı hizmet parolası ile ön plana çıkmıştır. Son model araçları ile Elazığ’ı büyükşehirler başta olmak üzere Türkiye’nin onlarca farklı şehriyle bağlamaktadır. Lider şirket olduğu için her geçen gün büyümesine devam eder.

CSR Seyahat
Hatay’da kurulmuş otobüs firmaları kategorisine girmektedir. Dürüst yolcu taşımacılığını, teknoloji ve uygun fiyatla birleştirir. Aynı zamanda çok fazla konuda öncü olmayı da başarmış bir şirket olarak dikkat çekmektedir. Türkiye’nin her yerinden 444 58 46 nolu telefon aracılığıyla CSR konforuna ulaşabilirsiniz.

D

Dadaş Turizm
1973 senesinde Erzurum’da kurulmuştur. Erzurum’da olmak üzere Türkiye’nin onlarca farklı şehirlerine otobüs seferleri düzenler. Yılların verdiği deneyimi yeniliklerle birleştirince Dadaş Turizm, kaliteli yolculuğun tek adresi olarak dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştır. Yolunuz Erzurum’a düşerse Dadaş’ın misafirperverliği ile yola çıkabilirsiniz.

Devran Turizm
Kayseri’de olarak kurulmuş oldukça eski bir şirkettir. Devran, düzgün hizmet parolasını ayrıcalıklarla bir araya getirerek ziyaretçilerine daha doğru olanı sunmayı amaçlar. Bu bakımdan sizlerde ayrıcalıklı yolculuk yapmak isterseniz Devran’dan faydalanabilirsiniz. Kayseri, Sivas ve Doğu Karadeniz başta olmak üzere onlarca il merkezine otobüs seferleri düzenlemektedir.

Didim Seyahat
Didim’de yer alan yerli otobüs firmaları eksikliğini ortadan kaldırmak için kurulmuştur. Buna Didim’in hızlı bir şekilde büyümesi de eklenirse Didim Seyahat İzmir, Söke başta olmak üzere onlarca farklı şehir merkezine otobüs seferleri düzenler. Yolculuklarınızda Didim Seyahat liderliğinden yardım alabilirsiniz.

Doğu Karadeniz Ekspres
Adından da anlaşılacağı gibi Doğu Karadeniz’in tüm Türkiye ile bağlantısını sağlayan bir şirkettir. Ayrıcalıklı hizmet parolası ile özellikle bölgesinde yer alan şirketlere ön ayak olmuştur. Bunlar arasında teknolojik atılımlar, koltuk arkası televizyon seçenekleri gibi farklı yenilikler de yer almaktadır.

Düzce Güven

E

Efe Tur
Elazığ Hazar Turizm
Elazığ Murat Turizm
Elazığ’ın en güzide otobüs firmaları arasında yer alır. Murat Turizm, kurulduğu dönemlerde bir ödül yarışması ile ismini bulmuştur. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi iller başta olmak üzere Elazığ’ı onlarca şehirle bağlamaktadır. Yolunuz Elazığ’a düşerse bu şirketten yararlanabilirsiniz.

Erbaa Seyahat
Erbaa’da kurulan firma, Erbaalıların ihtiyaçlarını karşılamak için ön plana çıkmıştır. Yenilikçi yapısı, farklı özellikleriyle Erbaa’ya yolunuz düşerse rahatlıkla bu şirketten yardım alabilirsiniz. Yaptığı yeniliklerle örnek alınan otobüs firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Erzincan Başak Turizm
Es Turizm
Esadaş Turizm
Erzurum’da kurulan firma, bölgenin büyük otobüs firmaları arasında yer almaktadır. Sadece Erzurum için değil bölgesinde bulunan diğer şehirlerde de yolcu taşımacılığında marka haline gelmiştir. Hızlı büyümesinin yanı sıra klasik yolcu taşımacılığı kalıplarının ötesine çıkmıştır.

F

Fethiye Seyahat
Hızlı bir şekilde büyüyen Fethiye’nin hem Akdeniz ile hem de Ege bölgesi ile yolcu taşımacılığını üstlenmiştir. Kısa mesafede olsa bile yine de yolcu taşımacılığı seçeneklerinden yararlanıldığı için çok sevilir ve tercih edilir. Fethiye Seyahat ayrıcalığına sizler de davetlisiniz.

Fındıkkale Turizm
Karadeniz’in en önemli otobüs firmaları arasındadır. Özellikle İzmir, İstanbul, Antalya, Ankara, Bursa gibi iller ile Karadeniz’in bağlantısını kurar. Her ne kadar Giresun merkezli bir işletme olmuş olsa da sunduğu doğru hizmet ile onu bütün Karadeniz’in sahiplendiğini görmek mümkündür.

G

Görele Seyahat
Gülen Turizm
Gülen, Yozgat’ta kurulmuş ciddi otobüs firmaları arasındadır. Dakik hizmetinden ödün vermeksizin uzun yıllar çalışmalarına devam etmiştir. Özellikle İç Anadolu bölgesi başta olmak üzere çok sevilen ve tercih edilen bir işletme olmuştur.

Güney Akdeniz Seyahat
Özellikle Antalya’nın otobüs firmaları eksikliğinin ortadan kaldırılması amacıyla kurulmuştur. Antalya başta olmak üzere bütün Akdeniz bölgesinde aktif rol oynar. Mersin ve Adana bağlantılarının yanı sıra Antalya Ankara bağlantısını da yapar. Bu bakımdan bölgede çok sevilen bir işletme haline gelmeyi başarmıştır.

Güney Lüks Adana Seyahat
Adana’da kurulmuştur. Aynı şekilde Ankara, İstanbul, Mersin, Antalya ve İzmir gibi noktalarla da Adana’nın bağlantısını kurar. Rahatlıkla tercih edilecek bir adres olduğu için çok sevilmiştir. Yenilikçi çözümleriyle de tanınır.

H

Has Bingöl Turizm
Bingöl otobüs firmaları arasında yer alır. Sadece yenilikçi çözümleri ile değil aynı zamanda kaliteli hizmeti ile de son derece sevilen ayrıcalıklıdır. Bir gün yolunuz Bingöl’e düşerse muhakkak Has Bingöl’ün ucuz fiyatlı hizmetinden yararlanmanızı tavsiye ederiz. Farklı özellikleriyle sizi bekliyor.

Has Diyarbakır Turizm
Diyarbakır’ın en önemli firmalarından bir tanesidir, Has Diyarbakır. Kurulduğu günden günümüze kadar her zaman için doğru dürüst iş ile yola çıkmıştır. Bu konuda hızlı bir şekilde büyümesi ve çıktığı yolda benzersiz hizmet sunmasıyla da ne kadar başarılı olduğunu kanıtlamıştır.

Has Turizm
Hatay Pan Turizm
Hatay’ın en büyük eksikliklerinden bir tanesi olan yolcu taşımacılığını kapatmak için kurulmuştur. Hatay Pan, benzersiz yolculuğu hızlı bir şekilde sunan son derece uygun fiyatlı bir şirkettir.. Yenilikçi yapısı, ödün vermeden doğru olana ulaşmayı amaçlayan bireyler açısından da ön plana çıkan bir farklılık olarak dikkat çeker.

Hatay Sas Turizm
Huzur Turizm
Yaptığı yatırımlar ile çağı yakalayan otobüs firmaları arasında yer alır. Yolcu taşımacılığını bir adım öteye taşıyarak kişiselleştirilmiş yolcu konforunu sağlar. Huzur, farklı ve hızlı yolculuk isteyenleri Türkiye’nin pek çok noktasına doğrudan ulaştırmayı amaçlayan ayrıcalıklı yapısı ile de dikkatleri üzerinde toplar.

I

Iğdırlı Turizm
İnan Turizm
İnan Turizm, Niğde’de kuruldu.. 50 seneden daha köklü olması her zaman için uygun yolculuk sunmasını sağlar. Bu bakımdan hızlı ve uygun bir yolculuk arıyorsanız İnan, tek başına bu eksikliklerinizi bütünüyle ortadan kaldıracak bir oluşum olacaktır. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için firmayı ziyaret edebilirsiniz.

İnci Turizm
Kuruluş tarihine göz attığımız zaman oldukça köklü olduğunu görmek mümkündür. İnci, Kayseri merkezli olmak üzere Türkiye’nin onlarca farklı noktasına yolcu taşımacılığı yapar. Bu özelliğiyle ayrıcalıklı olduğunu kanıtlamıştır. Dilerseniz İnci ayrıcalığı ile Kayseri ilini rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz.

İnegöl Seyahat
İpek Turizm
Kayseri’de ilk kurulan otobüs firmaları arasında yer alır. Hızlı bir şekilde gelişmiş olması devamlı olarak teknolojik yeniliklere yatırım yapmasından kaynaklanır. Bu konuda hızlı bir şekilde yol kat etmektedir.

İsmail Ayaz
Ülkemizde yer alan 50 yaşını aşmış nadir otobüs firmaları arasında yer alır. Uzunca bir dönem Bursa’da yaşamış İsmail Ayaz tarafından Eskişehir’de kurulmuştur. Önemli bir oluşum olmasını doğru hizmet anlayışına ve hızlı devam eden ayrıcalıklarına borçludur. Sadece yolcu taşımacılığında değil, aynı zamanda teknoloji konusunda da önemli bir noktaya sahip olduğu söylenebilir.

Isparta Petrol Turizm
Isparta ilinin tüm Türkiye ile bağlantısını kuran Isparta Petrol, hızlı ve uygun fiyatlı bir yolculuk yapmak isteyenleri ayrıcalıklı seçeneklerle buluşturuyor. Tamamı teknolojik artılarla donatılmış otobüslerle yolculuk yaparken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varmayacaksınız. Bu özellikleri ile farklı bir şirket olduğunu da bir kez daha gözler önüne sermektedir.

İzmir Turizm
İzmir ilinin önemli otobüs firmaları arasında yer almaktadır. Adından anlaşılacağı gibi İzmir’in markasını daha ileriye taşımayı amaçlayan İzmir, bu konuda yapılan yatırımlar ve atılan adımlar ile daha şimdiden kendi adından bahsettirmeyi başarmış oldukça başarılı bir firmadır. Yakın bir gelecekte tüm Türkiye yollarında İzmir Turizm’i daha sık göreceğe benziyoruz.

İzmit Seyahat

J

Jet Turizm
Hatay’da oluşan Jet, kaliteli hizmet anlayışı ile yollara çıkmaktadır. Yenilikleri ile Türkiye’nin pek çok ilinden Hatay merkeze doğru yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Bu bakımdan da son derece önemli ve kaliteli bir adres olarak kendini ön plana çıkarır. Sizler de rahatlıkla Jet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

K

Kahta Petrol Turizm
Kurulduğu günden günümüze kadar Kahta ile tüm Türkiye’nin bağlantısını kuran firma ayrıcalıklı sefer seçenekleri ile de ön plana çıkıyor. Aynı şekilde firma her zaman için müşterilerinin önerilerine kulak asarak hizmet sunduğu için de ayrıcalıklı bir seçenek olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Kahta’ya yolunuz düşerse bu firmadan yararlanabilirsiniz.

Kamil Koç
Kanberoğlu Turizm
Doğu Karadeniz başta olmak üzere bir çok yere otobüs seferleri düzenleyen bir marka olan Kanberoğlu, pek çok yeniliği ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Örneğin koltuk arkasında televizyon uygulamasını tüm araçlarda standart donanım haline getiren ilk şirket olduğunu söylesek yanlış olmayacaktır.

Karaca Ardahan Seyahat
Karadeveci Turizm
Hızlı bir şekilde büyüyen ve bir dünya markası haline gelen Bodrum’un İzmir ile bağlantısını kuran bir firmadır. Dürüst hizmet anlayışının yanı sıra devamlı olarak teknolojik yeniliklerden faydalanıyor olması da şirketin bir artısı olarak dikkat çeker.

Kastamonu Özlem Seyahat
Kent Turizm
Kayseri’da kuruldu. Uzun yıllar lider hizmet anlayışı ile onlarca şehir merkezine doğrudan sefer düzenlemiştir. Kayserinin yerlisi ve en dürüst hizmeti sunan firması olarak anılabilir. Sadece Kayseri için değil aynı şekilde civar illerde de sıklıkla adını anmak mümkün olmaktadır. Kent ayrıcalığına davetlisiniz.

Kırşehir Şanal
Kırşehir’in akıllara gelen ünlü otobüs firmaları arasında yer alır. Köklü geçmişi, deneyimli kaptanları ve güler yüzlü hizmetiyle önemli özellikleri bir arada sayılabilmektedir.

Köksallar Turizm
Mersin’da kurulmuş otobüs firmaları arasındadır. Sizler de rahatlıkla Köksallar Turizm’in ayrıcalıklı seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Hızlı hizmet ve güzel ikram seçenekleri ile tercih edilebilir adresler arasında yer alır.

Kontur Turizm
Konya Lüks Ereğli
Kütahya Astur
Kütahya’da yer alan yerli firma eksikliğini ortadan kaldırmak için kurulmuştur. Kütahya Astur, civar iller başta olmak üzere seferlerine başlamış kısa süre içerisinde çok sevilerek yoluna devam etmiştir. Yolunuz Kütahya’ya düşerse bu lider firmadan yardım alabilirsiniz. Yenilikleri ve farklı özellikleri ile sizleri de davet etmektedir.

Kütahya Seyahat
Kütahya’da oluşmuştur. Diğer birleşme firmalarda olduğu gibi ayrılık yaşanmadan uzun yıllar var olması ne kadar doğru hizmet sunduğunu kanıtlar niteliktedir. Aynı şekilde bölgesinde çok fazla büyük firma bulunmasına karşın en çok tercih edilen firma olduğunu da belirtmekte fayda vardır.

Kütahyalılar Turizm
Adından da anlaşılacağı gibi Kütahyalılar, Kütahya’da kurulmuş bir firmadır. Ankara, İstanbul, Bursa şehirleri başta olmak üzere otobüs seferleri düzenleyen Kütahyalılar, bölgesinde adından sıklıkla bahsettiren oldukça lider bir adres olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

L

Lider Adana Seyahat
Adana’nın en önemli firmaları arasında yer alır. Türkiye’nin bütün büyük illeri ile Adana’yı birbirine bağlamaktadır. Lider Adana Seyahat kaliteli hizmet parolası ile yollarda yer aldığı için son derece önemli bir firma olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Daha detaylı bilgi için firmanın internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Lider Anatolia Turizm
Çorum il merkezi ile bütün Anadolu’yu birbirine bağlayan bir firmadır. Lider Anatolia Turizm kurulmasının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen çok sevilmiş ve pek çok kişi tarafından tercih edilmiştir. Bu durumda teknolojik yeniliklerin ve diğer ayrıcalıklı seçeneklerin de oldukça büyük bir önemi olduğu unutulmamalıdır.

Lider Elbistan
Lider Siirt Turizm
Siirt ilinin önemli firmalarından bir tanesidir, Lider Siirt Turizm… Her zaman için kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde ön plana çıkara yapısı ile ön plana çıkar. Siirt’e yolunuz düşerse bu kaliteli firmanın ayrıcalıklı hizmet seçeneklerinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Bu sebepten sizleri de adresimize davet ediyoruz.

Lider Turizm
Lüks Afşınlılar
Lüks Aksel Seyahat
Lüks Artvin Seyahat
Lüks Batman Seyahat
Lüks Elazığ Seyahat
Lüks Erova Turizm
Erbaa merkezli olarak kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Lüks Erova Turizm kurulduğu zamandan kısa bir süre sonra tüm Erbaalılar tarafından benimsenmiştir. Bu durumun temelinde yatan en önemli neden ise Erbaalıların ayrıcalıklı yolculuk seçeneklerine ulaşmasını sağlamış olmasıdır. Bu bakımdan gönül rahatlığıyla tercih edilecek adresler arasında yer alır.

Lüks Erzincan Seyahat
Erzincan ilinin farklı ve kaliteli bir otobüs firmasıdır. Lüks Erzincan turizm henüz yeni bir firma sayılmasına karşın oldukça önemli bir yol kat etmiştir. Bu bakımdan her gün düzenli olarak İzmir ve İstanbul başta olmak üzere Erzincan il merkezi ile bağlantıyı kuran önemli bir adres olarak dikkat çeker.

Lüks Gümüşhane Turizm
Gümüşhane ilinin İstanbul ve Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye ile bağlantısını kuran önemli bir firmadır. Lüks Gümüşhane Turizm ayrıcalıklı yolculuğu teknolojik imkanlarla birleştiren son derece önemli bir firmadır. Gönül rahatlığıyla bu firmanın ayrıcalıklı seçeneklerinden yardım alabilirsiniz.

Lüks Kahramanmaraş Turizm
Kahramanmaraş’ın genel olarak diğer iller ile bağlantısını sağlayan oldukça önemli bir firmadır. Bu firma hakkında daha detaylı bilgi ve diğer seçeneklere sahip olmak için sadece internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Tercih ettiği teknolojik yatırımlar ve yenilikçi yapısı ile de giderek gelişen bir firma olmayı başardığı söylenebilir.

Lüks Karadeniz
Rize, Ordu, Giresun, Fatsa ve Trabzon illerinin bütün Türkiye ile bağlantısını sağlayan oldukça köklü bir firmadır. Nevşehir ile Antalya ve Doğu Karadeniz illerini birbirine bağladığı gibi ayrıcalıklı yolculuk seçenekleri ile de ön plana çıkmıştır. Lüks Karadeniz diğer firmalarla kıyaslanmayacak derecede yenilikçi ve farklı bir firma olmayı da kısa süre içerisinde başarır.

Lüks Karaman Seyahat
1995 yılında faaliyet göstermeye başlayan Lüks Karaman Seyahat bugün Tükiye’nin pek çok noktasına yolcu taşımacılığı hizmeti vermektedir. Karaman – Konya otobüs seferinin vazgeçilmez firması Lüks Karaman araçlarında buzdolabı, klima, rahat koltuklar ve daha pek çok özellik bulunmaktadır. Teknolojiyi de oldukça yakından takip eden firma, konforlu araçlarıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Lüks Mersin Turizm
Henüz yeni bir firma olmasına karşın Lüks Mersin Turizm yaptığı yatırımlar ve farklı özellikleri ile adından kısa süre içerisinde bahsettirmeyi başarmıştır. Bu bakımdan ülkede en hızlı gelişen ve en çok teknolojik yeniliklere yatırım yapan firmalar arasında sayılması da yanlış olmayacaktır.

Lüks Yalova Seyahat

M

Mermerler Seyahat
Kırşehir ilinin önemli firmaları arasında yer almaktadır. Mermerler Seyahat 30 seneden daha eski olmasından dolayı tecrübeli elemanları bulunan bir firmadır. Bu konuda özellikle Kırşehir iline yolunuz düşerse gönül rahatlığıyla Mermerler Seyahat konforundan yararlanabilirsiniz.

Mersin Seyahat
1978 senesinde kurulmuş ve Türkiye’nin en köklü firmaları arasında yer edinmeyi başarmıştır. Mersin Seyahat özellikle kaliteli ve teknolojik otobüsleri ile yolculukların daha eğlenceli bir hale gelmesi için gerekli çalışmaları yapmaktadır. Bu bakımdan rahatlıkla yardım alınacak bir otobüs firmasıdır.

Mersin Vif Turizm
Konya, İstanbul, Nevşehir, Muğla, Sakarya, Ankara, İzmir gibi iller ile Mersin ilinin bağlantısını kuran oldukça önemli bir firmadır. Mersin Vif Turizm ayrıcalıklı ve kaliteli yolculuk söz konusu olduğu zaman her türlü beklentinize cevap verecek özelliklere sahiptir. Sizleri de Mersin Vif Turizm kalitesine davet ediyoruz.

Mersin Villa Seyahat
2006 senesinde 5 adet otobüs ile kurulan Mersin Villa Seyahat, kaliteli hizmet anlayışı ile hızlı bir şekilde büyümesini sağlamıştır. Bu özellikleri söz konusu olduğu zaman ayrıcalıklı bir firma olduğunu da söylemek yerinde olacaktır. Sizler de Mersin iline yolunuz düştüğü zaman gönül rahatlığıyla Mersin Villa Seyahat ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Metro Turizm
Türkiye’nin en büyük otobüs firması denildiği zaman hiç şüphesiz akıllara Metro Turizm gelmektedir. Her ne kadar firma Ankara merkezli olarak kurulmuş olsa bile Türkiye’de ulaşmadığı nokta sayısı çok azdır. Teknolojik yenilikleri ve ayrıcalıklı hizmet seçeneklerinin yanı sıra bazı avantajları ile de bu firmadan faydalanmanız mümkün olabilir.

Mis Amasya Tur

N

Narlıca Seyahat
Nevşehirliler Seyahat
Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Nevşehir’i tüm Türkiye ile bağlayan Nevşehirliler Seyahat yaklaşık 70 senelik bir geçmişe sahiptir. İlk ismi Kervansaray olan firma daha sonra Nevtur ismini almıştır. Yakın bir geçmişte de Nevşehirliler Seyahat ismini alarak kaliteli yolculuk seçeneklerini bir arada sunmaya devam eder.

Niğde Aydoğanlar Turizm
Niğde’nin en önemli firmaları arasında yer alır. Hızlı bir şekilde gelişmesinin yanı sıra, teknolojiden ve yeniliklerden yardım alarak büyümesine devam etmektedir. Sizler de Niğde Aydoğanlar Turizm ayrıcalıklarından yararlanarak hızlı bir şekilde gitmek istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.

Niksarkale Turizm

O

Öncü Göreme Turizm
Nevşehir’in Göreme ilçesine bağlı Çavuşin kasabasında kurulan firma, kaliteli hizmeti ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Eskisi kadar kalabalık bir filosu bulunmasa bile yine de kaliteli hizmeti ve teknolojik yenilikleri yakından takip ettiği görülmektedir. Nevşehir ili ile diğer illerin birbiri ile bağlantısını sağlar.

Öz Diyarbakır Turizm
Diyarbakır’ın ulaşım konusundaki eksikliğini ortadan kaldırmak amacıyla kurulmuş bir firmadır. Son derece önemli sayılacak yenilikleri bir arada bulundurur. Bu bakımdan bu firmadan rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Ayrıcalıklı seçenekler söz konusu olduğu zaman Öz Diyarbakır Turizm sizi de farklı bir adrese davet etmektedir.

Öz Sivas Seyahat
Sivas’ın en eski firmaları arasında yer almaktadır. 1952 senesinden bu yana hizmet kalitesini bozmadan ayrıcalıklı bir şekilde ön plana çıkarması ile bilinir. Sivas ve Tokat illeri arası ulaşımda en çok tercih edilen firmadır. Bu özelliğini hızlı ve yeni seçenekleri bir arada sunmasına borçludur. Sizler de rahatlıkla Öz Sivas Seyahat farkından faydalanabilirsiniz.

Özen Turizm
1956 senesinde kurulan Özen Turizm, Kırıkkale ile Ankara arasında yolcu taşımacılığı ile başlamıştır. Özellikle bölgesinde bir numara olarak kabul edilen firma o günlerden günümüze kadar devamlı yeniliklerden yana tutum belirleyerek ön plana çıkmıştır. Sizler de gönül rahatlığıyla Özen Turizm kalitesinden yararlanabilirsiniz.

Özerler İnci Turizm
Özgül Bafra Turizm
Bafra ve Samsun’un yerli firma eksikliğini ortadan kaldırmak için kurulmuştur. Özgül Bafra Turizm hızlı bir şekilde benimsenerek çok fazla noktaya otobüs kaldıran ve son derece kaliteli bir firma haline gelmiştir. Yolunuz Samsun ya da Bafra iline düşerse bu firmadan gönül rahatlığıyla yardım alabilirsiniz.

Özkaymak Turizm
Özlem Ardahan
Ardahan ilinin otobüs firmasına özlemini gidermek için kurulmuş bir firmadır. İlk kurulduğu günden itibaren bu konuda ne kadar başarılı olacağını gözler önüne sermekte gecikmemiştir. Günümüzde Ardahan ilinin diğer illerle bağlantısını hem yenilikçi hem de teknolojik çalışmaları ile gidermektedir.

Özlem Cizre Nuh
Özlem Diyarbakır Seyahat
2004 senesinde kurulan firma, Diyarbakır’ın en yeni ve en yenilikçi firması olarak sayılabilir. Önce müşteri ve önce güven düşüncesi ile yola çıktığı için Diyarbakırlılar başta olmak üzere herkes tarafından çok beğenilmiştir. Araçlarının tamamı son teknolojik aksamlarla donatılmıştır. Bu da uzun yolların eğlenceli geçmesi için yeterli olmaktadır.

P

Palandöken Seyahat
Erzurum merkezli olmak üzere yolculuk yapmak istediğiniz zaman akıllara ilk olarak Palandöken Seyahat gelmektedir. Sonradan kurulan bir firma olmasına karşın Palandöken Seyahat ayrıcalıklı yolculuk seçeneklerini bir arada barındıran önemli bir firma haline gelmiştir. Sizler de rahatlıkla bu firmanın kaliteli seçeneklerinden yardım alabilirsiniz.

Pamukkale Turizm

S

Safran Turizm
Sahil Seyahat
Firma 30 senelik bir geçmişe sahiptir. Oldukça deneyimli elemanları bulunduğu için Türkiye’nin önemli otobüs firmaları arasında yer almaktadır. Özellikle Kuşadası, Denizli, Muğla, İstanbul gibi illere doğrudan sefer düzenler. Aynı zamanda otobüslerinde teknolojik yeniliklerden de destek alır.

Sakarya Vib Turizm
Şanlıurfa Astor Turizm
Yeni kurulmuş bir firma olmasına karşın Şanlıurfa Astor, Şanlıurfa merkezli olarak en fazla yolcu çeken otobüs firmaları arasında sayılabilir. Kaliteli hizmet potansiyelini hızlı bir şekilde geliştirmesinin yanı sıra güler yüzlü hizmet veren personelleri ile de tanınır. Şanlıurfaya otobüs bileti alacaksanız kesinlikle tavsiye ederiz.

Şanlıurfa Cesur
Seç Turizm
5 Mart 1972 tarihinde kurulan Seç turizm Gaziantep ilinin önemli otobüs firmalarından bir tanesidir. Kurulduğu günden bu yana devamlı olarak yeni firmalar açılmasına karşın onun bu popülerliği devamlı yeniliklerden ve kaliteli hizmetten yana olmasından kaynaklanır. Kesinlikle ayrıcalıklı bir firma olarak Seç Turizm konforundan yararlanılabilir.

Ses Turizm
Emniyetli ve kaliteli yolculuk söz konusu olduğu zaman Ses Turizm kalitesinden bahsetmemek yanlış olacaktır. Hızlı hizmeti ve devamlı olarak teknolojik yeniliklerden yana olan yapısı ile bu firma ayrıcalıklı seçeneklerin de bir arada sunulduğu oldukça önemli bir nokta olarak dikkatleri üzerinde toplar.

Show Time Turizm
Siirt Baykan Jet Turizm
Siirt Petrol
Şimşek Seyahat
Sivas Hedef Turizm
Sivas ilinin önemli firmalarından bir tanesidir. Sivas Hedef Turizm sadece yolcu taşımacılığı konusunda değil, aynı zamanda pek çok yenilik ve teknolojik yatırımlar konusunda da rakiplerine örnek olmayı başarmıştır. Yolunuz Sivas iline düşerse bu kaliteli firmadan yararlanabilirsiniz.

Star Batman Seyahat
Batman ilinin en meşhur ve en kaliteli otobüs firmalarından bir tanesidir. Hızlı bir şekilde büyümesinin ardında kaliteli otobüsleri yer alır. Zaten uzun olan yolculukları daha eğlenceli hale getirmek ve rahatlığın sağlanması için bu otobüsler ön plana çıkar. Türkiye’nin pek çok iline doğrudan seferler düzenlediği için de tercih edilmektedir.

Star Diyarbakır Seyahat
Diyarbakır’ın köklü ve yenilikçi firmaları arasında yer almaktadır. İstanbul, İzmir, Ankara, Adana ve diğer il merkezleri başta olmak üzere doğrudan yolculuk ve seferler düzenler. Star Diyarbakır özellikle kaliteli olandan yana tercihini kullanmak isteyenlerin vazgeçmemesi gereken adresler arasında yer almaktadır.

Star Hakkari Turizm
Süha Turizm

T

Tatlıses Turizm
Tokat Seyahat
Topçam Turizm
Tosya Seyahat
Trabzon Süzer Turizm
İstanbul ili ile Samsun ve Trabzon illerini birbirine bağlayan bir firmadır. Çok fazla noktaya yolculuk yapmaktansa sabit noktalarda kaliteli hizmet sunmayı amaçlamıştır. Kurucusu 2003 senesinde vefat eden merhum Ali Haydar SÜZER’dir. Kaliteli hizmeti oldukça uygun fiyatlardan sunmayı ilke edinmiş önemli bir firma olarak dikkat çeker.

Tufanbeyli Anadolu Turizm
Tufanbeyli’den Kayseri’ye Adana’dan Kozan’a seferler düzenleyen Tufanbeyli Anadolu 15 ayrı noktadaki şubeleriyle müşterilerinin taleplerine cevap vermeyi amaçlamaktadır. Lüks araçlarında koltuk arkası televizyon, wifi, müzik ve oyun gibi eğlenceli aktiviteleri olan Tufanbeyli Anadolu Turizm kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir

Turay Turizm

U

Ulusoy Turizm
Hiç şüphesiz ülkemizin en kaliteli firmaları arasında yer alır. Sunduğu ikramlar, teknolojik seçenekler, güler yüzlü hizmet ve dakik olması ile anıldığı için en sık tercih edilen, en önemli firmalar arasında yer almaktadır. Pek çok il merkezine de seferlerinin düzenlenmesi için başvurular yapılan Ulusoy Turizm kaliteli yolculuk denildiği zaman ilk olarak akıllara gelen adrestir.

Üstün Erçelik

V

Van Gölü Turizm
Van ilinin en eski firmaları arasında yer alır. Zaten uzun olan yolculukları daha eğlenceli hale getirmek için teknolojiden yararlanmayı da eksik etmez. İstanbul, İzmir gibi illere doğrudan seferler de düzenlemiştir. Yolunuz Van’a düşerse kesinlikle Vangölü Turizm kalitesinden yararlanabilirsiniz.

Vanyolu Seyahat
Varan Turizm
Ülkemizde otobüsçülük dendiği zaman ilk olarak akıllara Varan Turizm gelmektedir. Bu durumun temelinde yatan neden önceleri hizmet kalitesi olmasına karşın daha sonradan kaliteli otobüs ve ikram seçenekleri olarak değişmiştir. Zaten sabahları kahvaltı ve gazete ikramı sunduğu için sıklıkla tercih edilen önemli bir adres olarak Varan Turizm kalitesinden bahsetmemek hata olacaktır.

Y

Aksaray Birlik Turizm
Aksaray merkezli olarak yolcu taşımacılığı yapan firma, teknoloji konusunda attığı adımlar ile tanınmaktadır. İstanbul, İzmit, Kayseri ve Ankara gibi il merkezleri başta olmak üzere Aksaray ile ulaşım sağlanır. Kaliteli bir yolculuk yapmak istiyorsanız Yükseller Aksaray Birlik Turizm’den yararlanabilirsiniz. 444 68 68 nolu telefon aracılığıyla firmaya ulaşmanız da mümkün olmaktadır.

Yeni Adana Seyahat
Yeni Aksaray Seyahat
Aksaray ilinin en çok tercih edilen ve en kaliteli firması olarak Yeni Aksaray Seyahat sayılabilir. Sunduğu hizmetin yanı sıra uygun fiyatları ile de dikkat çeker. Aynı şekilde yer yer yaptığı kampanyaları ve hızlı servis imkanları, güler yüzlü hizmet ve dakik olması gibi özellikleri ile de son derece önemlidir.

Yeni Barış Turizm
Erzincan merkezli olarak hizmet veren önemli bir firmadır. Kaliteli hizmet seçeneklerini bir arada sunduğu gibi aynı zamanda teknolojik araçlardan destek aldığı için de tercih edilir. Bu durumda daha eğlenceli yolculuklar geçirmeniz de mümkün olmaktadır. Erzincan iline yolunuz düşerse Yeni Barış Turizm kalitesinden yardım alabilirsiniz.

Yeni Diyarbakır Seyahat
Firma yeni araçları ile Türkiye’nin pek çok şehrine ulaşım sağlamaktadır. Tamamı koltuk arkası televizyon barındıran araçları ve kaliteli ikram seçenekleri ile Yeni Diyarbakır Seyahat konforu ve ayrıcalığından rahatlıkla faydalanmanız mümkün olmaktadır. Daha detaylı bilgi için sizleri de kaliteli olanın adresine davet ediyoruz.

Yeni Van Seyahat
Van ilinin otobüs firması eksikliğinin ortadan kaldırılması amacıyla kurulmuştur. Kaliteli ve teknolojik hizmetinin yanı sıra ikramları ile de dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Bu kaliteli firma ile yolculuk yapmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer yolunuz Van’a düşerse sizler de bu firmadan yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

Yeşil Aksaray Seyahat
Aksaray ilinin büyük firmalarından bir tanesidir. Pek çok alanda doğrudan yolculuk yapılmasını sağlar. Aksaray il merkezinin diğer illerle bağlantısını kuran önemli firmalar arasında sayarsak yanılmış olmayız. Yeşil Aksaray Seyahat ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet parolası ile yola çıkan son derece önemli bir adrestir.

Yeşil Artvin Ekspres
Artvin ilinin, diğer il merkezleri ile bağlantısını sağlamak amacıyla kurulan bir firmadır. Yeşil Artvin Ekspres ayrıcalıklı sefer seçenekleri, güler yüzlü hizmeti ve kaliteli ikramları ile tercih edilebilecek önemli firmalar arasında yer alır. Kurulduğu günden bu yana hızlı bir şekilde gelişerek büyümesine devam etmektedir.

Yol SeyahatBir cevap bırakın.