Sohbet Girişi


FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sanal ilişki nasıl olmalı ? | Yoncam.Net


Eskiden internette biriyle tanıştığımızda bunu biraz saklama gereğinde bulunurduk Yani birazcık çekinirdi açıkcasın Aslında bu durum oldukça normal karşılanıyor Çünkü sanal ile Gerçek dünya iç içe durumda Yani şöyle ki Market alışverişlerinizi bile internette yapar olduk o yüzden Biriyle görüşmek konuşmak hatta ve hatta evlenmek oldukça normal karşılanıyor Tabii bu sanal ilişkiyi gerçeğe dönüştürmek için bir takım ince noktalar var simdi Onlara değineceğim yani şimdi gerçeğe dönüştürmek istemeyebilirsiniz de sanal olarak da kalmasını isterseniz O da size kalmış bir iş ona karışmam Yani günümüzde artık hologram ile evlenenler bile var benim rehberim Sanal ilişkisini gerçeğe dönüştürmek isteyenlerle ilgili hadi başlayalım.

Günümüzde artık birçok insan sanalda tanışmak da ve arkadaş olmak da hatta bu arkadaşlıklarını gerçek hayata aktarıp sevgili olup evlenen sayısız insan bulunmaktadır Tabii doğru insanı da bulmak Gerekiyor bazen doğru insanlarla sohbet etmeye bilirsiniz doğru kişiler olmayabilir ama bu diğer insanların da aynı şekilde olduğunu göstermeyecektir sanal sohbet odalarında Elbette dikkat etmemiz gereken çeşitli kurallar bulunmaktadır Bu kuralları sizler için altta paylaşacağız ve yine bir kişiyi nasıl etkileyebiliriz bir kişiyle nasıl mesajlaşabiliriz bunları sizler için ele alacağız.

 Sanalda dikkat etmemiz gerekenler

1.Sohbet odalarında dikkat etmemiz gereken kuralların başında öncelikle dürüstlük gelmektedir yani seviyeli, düzeyli, kaliteli insanlarlan her kez Sohbet etmek ister Tabii ki sıkıcı olmamak gerekiyor eğlenceli renkli biri olun karşınızdakini bunaltmamak doğru bir yaklaşım olmayacaktır. Sanal sohbet odalarında genellikle yalana çok başvurulmaktadır ama bilinmesi gereken temel kurallardan bir tanesi dürüstlüktür çünkü yalan söylediğiniz konular mutlaka bir gün ortaya çıkacaktır

2. Siyaset, tartışma, küfür hakaret gibi durumlardan kaçınmanız gerekmektedir bu tarz davranış içinde olan kişiler genelde diğer sohbet kullanıcıları tarafından dışlanmaktadır.

3. Kendinizle ilgili sorulan sorulara mutlaka gerçek cevaplar vermeniz gerekmektedir Tabii ki  özel kişisel verilerinizi paylaşmanız yanlış olacaktır Örnek vermek gerekirse ki telefon adres isim soy isim gibi özel Bilgilerinizi hiçbir şekilde söylemeyin ve gizleyin.Bir cevap bırakın.