Sohbet Girişi


ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet sitemizde değişiklikler | Yoncam.Net


Web sitemizde çeşitli yenilikler getirildi Özellikle telefon üzerinden Radyo dinlemek isteyen kullanıcıların çeşitli yaşadıkları problemler son düzenlemeler ile giderildi akıllı cihaz kullanıcıları için hazırladığımız sohbet aplletinde birçok düzenleme yapıldı. Yaptığımız bu düzenlemeler ile birlikte kullanıcılarımız Daha rahat daha hızlı bir şekilde sohbet odalarında bağlanabilecek.

 

Mobil sohbet kullanıcıları için çeşitli düzenlemeleriniz Güncellemeleri miyiz tamamlandı yaptığımız çalışmalar sonucunda kullanıcılarımız daha pratik daha kolay bir şekilde sohbet odasına bağlanabilecek ve çeşitli reklam kullanıcılarımızın rahatsız eden içerikler kaldırıldı. Özellikle Radyo dinlemek isteyen kullanıcılarımızın yaşadığı problemler tamamen ortadan kaldırıldı iPhone Android ipat tablet benzeri cihazlardan Radyo butonu müziği tıklayarak dinleyebilecek aynı zamanda Radyo durdura Bileceksiniz.

 

Sizleri rahatsız eden Kişileri ignore edebilmeniz için sistem üzerinde Entegre edilen block özelliği hizmete sunulmuştur. Sohbet odamıza giriş sağladığınız an itibariyle üzerinize Yazan kişilere yok bloke sistemi ile yasaklayıp engelliye Bileceksiniz yine aynı zamanda sohbet odalarındaki topic özelliği kaldırıldı.üyelik şifre değiştirme Nick kaydetme gibi çeşitli kısa komutlar Hazırlandı bir dakika gibi kısa süre içinde umudunuzu kaydedebilirsiniz. Rumuz kaydetme şifre değiştirme askıda kalan isminizi düşünmek için size kısa komutlar sunuyoruz

 

/kayit sifreniz : nickinizi kayit eder
/degis sifreniz : sifrenizi degisir
/git nick sifreniz : askıdaki nickinizi düsür
/sifre sifreniz : seklinde sifrenizi gire bilirsiniz.Bir cevap bırakın.