Sohbet Girişi


FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Taciz ve Tecavüz çocuklara | Yoncam.Net


Çocuk kadınlara yönelik suçlar

Dünyada her gün sayısız çocuk kadın Cinsel saldırıya cinsel tecavüze şiddete maruz kalıyor özellikle yapılan araştırmalara göre en çok bu suçlar akraba ile için geliştiği görülüyor. Çocuklara yönelik şiddet tecavüz cinsel saldırı benzeri suçların yaygın olması korkunç bir durum aile içi şiddete ve baskıya maruz kalan sayısız kadın çocuklar psikolojik olarak yıprandığı da ortada her gün Dünyada bu tarz sayısız olayların adli mercilere intikal ettiği bilinmektedir.

görünen sadece mahkemelere yansıyan yüzde 50’lik bir kısmı Aile içi şiddet ve kadınlara çocuklara yönelik cinsel saldırı tecavüz olayları dünyanın en gelişmiş Avrupa ülkelerinde bile küçümsenmeyecek rakamlara ulaşmakta dünyanın en geri kalmış ülkelerin de bile tecavüz cinsel saldırı benzeri suçlarda büyük artışların olduğu gözlenmektedir. aile dışında yine çocuklara yönelik şiddet tecavüz cinsel saldırı olayları da meydana gelmektedir. tecavüzlere Cinsel saldırıya en çok maruz kalan yaş grupları 03 ve 18 yaş arasıdır özellikle kız çocuklarına yönelik bu tarz tuşların artışında dünyadaki devletlerin Buna benzer suçlardan yetersiz kaldığı görülmektedir.

cinsel saldırı ve tecavüz olaylarının özellikle savunmasız küçük çocuklara Kadınlara yönelik olması aslında tesadüf değildir Bu tür olaylara giren suçların küçük çocukların ve kadınların savunmasız olmasından dolayı bu durumu fırsata çevirdi de biliniyor küçük çocuklara yönelik ve kadınlara Bu Bu tarz saldırılara giren bireylerin kişilerin aslında toplumda Teşhir edilmeleri ve en ağır cezalar verilmelidir.

çocuklara yönelik tecavüz taciz benzeri olaylar suçlar kesinlikle idam ile sonuçlanmalıdır. ne kadar idam Avrupa ülkelerinde ve çeşitli ülkelerde Yasak Olsa da küçük çocuklara yönelik bu kuşlar da kesinlikle hayata geçirilmelidir çocuk ve Kadınlara yönelik taciz tecavüz olayları idam ile birlikte azalacağı kuşkusuz bilinmelidir bu tarz suçlara karışan bireylere Nasılsa az ceza alacağından dolayı bu tür kuşlara yöneldiği de ortadadırBir cevap bırakın.