Adile Naşit 86.yıl Dönümü

Merhaba Arkadaslar Adile Naşit Yeşilçamın unutulmaz oyuncusu Adile NAŞİT’in bugun dogum günü Dogumunun 86.yılını kutluyoruz ve hasretle anıyoruz . Google Adile Naşit’i Unutmadi Yoncam Sohbet Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.

yoncam adile nasit

adile nasit yoncam

Yeşilcamda çok güzel projelere imza atan ve içimizi ısıtan oyunculugu bakışıyla içimizde çok büyük bir yere sahip olan hababam sınıfınız hafize anası degerli Münir Abimizin Tontoş eşi olan adile ablamız hayatımızda gülücüklerin ne kadar önemli oldugunu her film’inde belirtmiştir Adilen Naşitİle yapılan raportajlarda tiyatro hayatından hiç bıkmadıgından insanların yüzünü güldürmenin onlarda bir nebzede olsa tebessum bırakmanın benım için çok önemli bir yeri oldugunu belirtmiştir Adile ablamıza tekrardan özlemlerimi ve yaptıgı güzel şeyler sayesınde şükranlarımı sunmaktan onur duyarım ..
Her zaman kalbimizde bir ömür boyu yaşayacaksın TONTOŞ abla ..

Not:Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.Bu Haberin Yasalara Aykırı Ve Telif Hakkı Olduğuna Dair Gerekçenizi iletim sayfamızdan belirtin lütfen

Bu haber 17 Haziran 2016 tarihinde tarafından Haber kategorisi altına yazılmış.
Etiketler: , , , ,

2 Yorum yapılmış

Adile Naşit 86.yıl Dönümü için 2 yorum yapılmış


BukRe
18 Haziran 2016

Allah rahmet eylesin.

King_of_Night
19 Haziran 2016

Allah rahmet eglesin


Yorum yapın