Doktor Sohbet

Selam Arkadaslar Doktor Sohbet Doktor Chat odalarimiza hosgeldiniz

doktorsohbet

siz değerli, Doktorlarımız Bashekimlerimiz Proflarımız sizler icin bol sohbetli , ortam kurduk 🙂 doktoru hemserisi heryerden hastanelerden , acillerden cafelerden, otobuslerden heryerden bizlere rahatlıkla ulasabilir anlık Mobil Sohbet edebilirsiniz sizleri aramıza bekliyoruz.

Not:Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.Bu Haberin Yasalara Aykırı Ve Telif Hakkı Olduğuna Dair Gerekçenizi iletim sayfamızdan belirtin lütfen

Doktor Sohbet için 4 yorum yapılmış


yusuf altay
7 Mart 2017

sayin doktor bey asiri balgamim var hangi ilaci onerirsiniz tskkurler

Samet
2 Nisan 2017

İnsanın soluk borusunun iç yüzeyi silli hücreler ile kaplıdır. Silli hücreler ya da titrek tüylü diye de bilinen bu hücreler akciğerlere giren partikülleri dışarı atmak için titreşirler. Bu partiküller yine aynı hücrelerden salgılanan mukus ile birlikte balgamı oluşturur. Elbette eczaneden alınabilecek balgam sökücü ilaçlar balgamın atılma sürecini hızlandırıp, kısaltabilir. Ama, her ilacın bir yan etkisi olduğu düşünüldüğünde bu ilaçların kullanımı caydırıcı olabilmektedir.

Mustafa
10 Aralık 2017

doktor bey yüzdeki siyah benler geçer mi

sitemKAR
27 Ocak 2018

buyuk keyifle takip ediyorum.kaliteli bilgiler ve guncel konular olunca oldukca hoş oluyor.emegi gecenlere tesekkurler.


Yorum yapın