Dursun Ali Sarıoğlu Hayatını Kaybetti

Ünlü tiyatro,Dizi ve sinema oyuncusu Dursun Ali Sarıoğlu kalp krizi nedeni ile hayatını kaybetti.

 

Rize doğumlu olan sanatçı Tarumar Kel Behzat ve Çat Çat Kel Behzat isimleri ile izleyenlerin kalbinde taht kurmuştu. Dursun Ali Sarıoğlunun cenazesi öğle namazı Şakirin Camiinde Kılındı.

Ünlü oyunun eşi Elif Sarıoğlu medyaya yaptığı açıklamada eşinin yıllar önce baypass ameliyatı gecirdigini ve düne kadar ciddi bir kalp sorunu olmadığını ve dün bazı sıkıntılarının ortaya çıktıgı için hastaneye kaldırıp sabah kaybettiklerini belirtti.

Tatlı kaçaklarda beraber rol aldıkları Yıldız kaplan rol arkadaşı için şunları söyledi. Çok iyi bir insandı Arasıra telefonlaşır konuşurduk . Tam bir baba gibiydi kendisi bazen set dışında görüşürdük çoğu zaman dursun abi neden televizyona çıkmıyor diye de üzülürdüm . çok iyi bir oyuncuydu kendisi fakat hak ettigi bir yerde degilki çünkü camia çok nankör en çok Unuttular beni yıldız derdi buna çok üzülürdüm .

Not:Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.Bu Haberin Yasalara Aykırı Ve Telif Hakkı Olduğuna Dair Gerekçenizi iletim sayfamızdan belirtin lütfen

Bu haber 2 Nisan 2018 tarihinde tarafından Haber kategorisi altına yazılmış.
Etiketler:

Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın