Sohbet Girişi


FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Başkanlık sistemi gelirse terör bitecek | Yoncam.Net


 terör bitecek mi ?

bu söz Seçim döneminde en çok kullanılan sözler arasına girmişti özellikle seçim kampanyası yürüten Evet isteyenlerin Dilinden düşmeyen sözcük olduğu bilinmektedir.

Peki başkanlık sistemi için yapılan referandum sonucunda Evet oyunun çıkmasıyla birlikte verilen söz yerine getirildi mi Son günlerde Güneydoğu’da değişik şehirlerinde çatışma haberleri gelmeye devam ediyor Özellikle bu çatışma haberlerinden sonra hayatını kaybeden yaşamını yitiren Asker polis sivil sayısında artış görülmektedir.
Evet oyu verirseniz terör bitecek söyleme Aslında gerçekten çok uzak oldu görünüyor. zaten evet oyu çıksa da çıkmasa da Bahar aylarında çatışma haberlerinin gelmesi 30 yıldır Görünen bir gerçektir.

Özellikle PKK’ya yakınlığıyla bilinen tak örgütünün son açıklaması tüyler ürpertici tak örgütü yaptığı açıklamada Önümüzdeki süreçte Türkiye’de tatil turistlik bölgeleri Metropol benzeri yerlerin Hedef alınacak PKK’ya yakınlığıyla bilinen bir çok sitede haber yer buldu.

Toplumsal duyarlılık ile Aslında metropollere yönelik Yapılacak saldırılarının önüne geçilmesi Mümkün olabilir şüphe duyduğumuz şüpheli hareketleri olan kişileri araçları ve güvenlik güçlerine bildirmek Aslında her vatandaşın yapması gereken görevlidir her şeyi Güvenlik güçlerinden beklemek büyük bir hata büyük bir yanılgıdırBir cevap bırakın.